Únor 2010

pRvÁ čtVrŤ-32.kapitola

27. února 2010 v 18:47 | Elli |  Prvá čtvrť
Nemohla som vas dlhšie trapiť( aj ked som mohla). Takže tu mate dalšiu kapitolku :)

Bitva


Saražin pohled.

Zahlédla jsem Edwarda, jak se ke mně blíží. Běží určitě ze své louky a je sám, takže ta nová je pořád tam. Vzal ji na svou louku? Mě tam nikdy nevzal Co na ní všichni vidí? Alice je jí posedlá, Emmett i Jazz si s ní také užívají. I Rosalie ji má ráda. A teď se k nim přidal i můj Edward. Jak si to dovoluje? Chodí se mnou. NA to už snad zapomněl?
Už jsem musela krotit své myšlenky, protože byl blízko.
"Edwarde, zlato, kde jsi byl? Dlouho jsem tě hledala."
"Ahoj Sarah, co potřebuješ?"

Ahojky

27. února 2010 v 1:29 | Lucy |  Myšlienky hádzané do koša
TAkže sa znovu hlásim. Práve teraz som už síce v polospánku ale dá sa to prežiť. Aj z vás je niekto tak nervozny, ako dopadneme s KAnadou? JA fest. Ani kvoli tomu nemôžem spať.=) MNo tak som rozmýšlala, že kapitolu vám pridám zajtra, čo vy na to? MNo to už je vlastne dnes, nie? To je jedno mám viacero rozpísaných kapitôl, len si vyberte ktorú a ja ju dopíšem. takkže čakám. =)
POsielam pusu..Lucy

pRvÁ čtVrŤ-31.kapitola

25. února 2010 v 18:02 | Elli |  Prvá čtvrť


Louka

"Ou, ou, ou, ou," zpívala jsem si nahlas. Reproduktory jsem měla puštěné na plné pecky.
Doma jsem byla jenom já, Edward a Esmé. Carlisle je v práci. Opravdu ho obdivuju. Upír dělá v nemocnici na chirurgii. Nevadí mu krev. Možná se vytrénoval nebo je to jeho dar, opravdu nevím, ale je to velmi výhodné.
Esmé si kreslila návrhy na pokoje do jednoho domu v Port Angeles, takže mou hudbu asi ani nevnímala. A Edward? Byl zase mimo, jak neobvyklé. Nikdy jsem neviděla upíra, který by tolik přemýšlel/ koukal do blba. Opravdu s ním nic není? Někdy se mi nezdá, že by měl vše v hlavě v pořádku. Možná, že ho po porodu vyhodily z okna nebo jim spadl na zem. Ale je to moc super kluk, tedy má pěknou postavu.

ZmeNa

22. února 2010 v 15:58 | Lucy |  Napísané na obrazovku...
Ahojky..tak sa znovu hlásim. Pýtala som sa v predchádzajúsom článku, či sa oplatí pridávať kapitoly. Odpoveď bola áno. Ale ako je otom možné, že tam nie sú komentáre, ha?
Dobre Nehádam sa. Chcela som len oznamiť, že som zmenila vzhľad. Teda lay. =) A chcela som vedieť, čo si o ňom myslíte. Snažila som sa nedať nič tak tmavé. TAkže som nakoniec skončila pri Timovi Burtonovi. Ja viem, je to trochu vianočné, ale mne sa to veeelmi páči.=) Tak dúfam, že aj vám.
Inak dnes som sa dozvedela, že máme new slovenčinára. Až na týždeň. Milé asi sa začnčm učiť. Je u nás na stáži. Ale zatial nám nepovedal ani ahoj.=) nevadí uvidíme, čo bude ďalej. =)
Posielam pusu..=) Lucy

pRvÁ čtVrŤ-30.kapitola

20. února 2010 v 20:44 | Elli |  Prvá čtvrť


Baseball...ehm

Bellin pohled.

Koukla jsem se do mé nové skříně na oblečení. Nevěděla jsem, co bych si na sebe měla vzít. Baseball se přece sport. Ve škole jsem si musela na tělocvik brát cvičební úbor, alias uzlíček divých a smradlavých hadrů. Ble. Teď to potřebovat nebudu. Co se tak u upírského baseballu dělá? Nedokážu si představit, co se bude ode mě vyžadovat. Není to náhodou nějaká skrytá věc? Možná to má nějaký skrytý význam, který všichni znají a já ne. Co kdyby to byl krycí název pro striptýzový klub?
Půjdeme si zahrát "baseball"? Důraz na baseball. Možná to něco takového bude. To by chtělo speciální oblek. Prohledala jsem skříň. Našla jsem odvázanou černou podprdu s červenými krajkami a průhlednou v místě, kde by měli bát bradavky. Zkoumavě jsem si si prohlížela. Mohla bych se mu líbit? Určitě. Každého chlapa rajcuje žena v podprsence. A tahle je ještě k tomu hodně průhledná.

eMMett a žElviČkA

19. února 2010 v 19:50 | Elli |  Paródie na Twilight
Tuto parodiu som napisala pred pol rokom, takže komentujte, ci mam pridat aj dalsie

10. Kapitola

18. února 2010 v 10:29 | Lucy & Lilly |  Druhá šanca
Tak a teraz nech mi nikto nehovorí, že som sebecka a namyslená mrcha.=) Pridávam kapču. Len pre zaujímavosť mám už pokračko, ale ani za nič sa mi ho nechce prepísať do pc. Ale pokúsim sa. Takže

Poka...Vaša Lucy...GoD BleSs

Sbnqo

17. února 2010 v 18:54 | Lucy |  ♥♥SB♥♥
Takže pridávam už spomínaný link.


EHM....SIAO?

17. února 2010 v 18:42 | Lucy |  Myšlienky hádzané do koša
Ja viem ja viem...nič nepridávam. Postačí vám len prepáč? Asi nie. Takže. Začneme najprv SBnqami.

pRvÁ čtVrŤ-29.kapitola

13. února 2010 v 18:16 | Elli |  Prvá čtvrť

ŠtítBellin pohled.

"Klepal jsem, ale ty jsi neotvírala, tak jsem myslel..."
Konečně jsem byla schopná se na postavu otočit, protože v zrcadle jsem toho moc neviděla. Ale věděla jsem kdo to bude. Byl to on.

Já na něj chci zapůsobit, je to prostě sexy kluk a byl by z nás pěkný pár, ale já jsem se tu před ním kroutila a ještě určitě falešně zpívala do nějaké věci. Teď jsem si všimla, že je to ovladač od rádia. Kroutím se tu před zrcadlem, ani nevím, jak tancuji, doufám, že nevypadám jako na elektrickém křesle, zatímco on tu stojí ve dveřích a čumí na mě. To je nehorázná oplzlost.
Stud a ponížení ze mě vyprchali jako pára a nahradil je vztek.

tAnEC v tMe-3.kapitola

7. února 2010 v 19:06 | Elli |  Tanec v tme
Celá šťastná jsem vletěla domů. Phil ani mamka ještě nebyli doma. Už jsem se nepotřebovala povzbudit kakaem a relaxační hudbou. Sama jsem si připadala, že bych mohla povzbuzovat ostatní. Pozitivní energie ze mě svítila na metry daleko. Klidně bych mohla na chvíli pracovat jako elektrárna a dodávat světlo ostatním.
Byla jsem ,cítila jsem se volná. Klidně bych i létala, jen mít křídla, ale ani ty bych podle mě mít nemusela. Jen mé pocity mě nadnášeli a já jsem se každou chvíli koukala pod nohy, jestli to není pravda.

pRvÁ čtVrŤ-28.kapitola

7. února 2010 v 19:05 | Elli |  Prvá čtvrť

Edwardův pohled

"Co je Edwarde?"
"Nemůžu jí číst myšlenky," zašeptal jsem tak, aby to slyšela jen ona.

Odtáhl jsem ji někam dál od nich. Oni si ani nevšili, že jsme je opustili. Pořád se věnovali Saražinu líčení. Ach jo.
"Jak to, že ji neslyšíš?"
"Já nevím, je to divný."
Není nějaká divná? Je to ve ně nebo v ní? Doufám, že v ní.
"Místo jejích myšlenek slyším ticho. Každý z vás má jiných hlas v myšlenkách. Slyším známé hlasy a žádný neznámí, ji prostě neslyším. Ani teď."
"To je neuvěřitelné. Ale já její budoucnost vidím, Jazz cítí normálně její pocity a může s nimi manipulovat."

pRvÁ čtVrŤ-27.kapitola

1. února 2010 v 13:00 | Elli |  Prvá čtvrť

Edwad a Sarah.

"Zítra přijdou."

"Kdo přijde?"
"No přece Edward a Sarah."
Vykoukla jsem z pokoje a Alice zahlédla můj pořád nechápavý pohled.
"Edward a Sarah jsou také naši členové."
"Kolik vás je?"
"My," ukázala kolem sebe, "a ty dva."
Oddechla jsem si a zalezla jsem do svého království. Hopla jsem znovu na postel a zapla jsem rádio. Hrála tam zrovna nějaká pomalá ploužáková hudba. Kdybych nebyla upír, tak by mě to i ukolébalo.
Takže oni mají ještě dva členy. A vypadá to, že jsou pár. Smutně jsem vydechla. A já jediná tu budu na ocet. Alice má Jazze, Emmet má Rose, Carlisle má Esmé, ten Edward má nějakou Sarah a já? Já mám prd. Možná by se tu v okolí našel nějaký sexy, hodný, hezký upír. Sbalila bych ho a dělali bychom to, co Em a Rose skoro každou noc.
"Ach," vdechla jsem zasněně a otočila jsem se na druhý bok.
Ale další upír v okolí, to by byla moc velká náhoda a moc velké štěstí, ale já moc štěstí nemám. Potká mě, já se na něj usměju, ale ono mi uhne z cesty a ještě mi podrazí nohy. Takže mi asi nepřeje nebo mě nenávidí. Ale co já si tu budu stěžovat. Ať se mi nějaký štěstí strčí do zadních partií. Sralo na mě doteď, tak nevím, proč by mi teď mělo přát.
Ale hlodal ve mně červíček naděje. Ta naštěstí na mě nebyla tak vysazená jako štěstí. Díky ní ještě žiju.
Možná ten Edward se Sarah nechodí. Možná jsou prostě jenom sourozenci. Nebo tak nějak. Třeba to bude i kus. A co když to bude nějakej hnusák? Ale může být upír hnusák? Jo, vlastně může. Třeba takový Felix. Xicht jeden. Brr.