Březen 2010

pRvÁ čtVrŤ- 34.kapitola

20. března 2010 v 21:04 | Elli |  Prvá čtvrť
Kdyby to bylo jen to, tak bych se netrápila. Nebyla to, co jste si mysleli."
"To je dobře ne?"
"Byla jsem někdo horší..."
Saražin pohled
S Bellou není něco v pořádku. Něco před námi skrývá. Co to s ní je? Je špatná herečka, ostatní jí to možná žerou, ale já jsem to prokoukla. Není žádná nevimná novorozená. Ani obyčejná novorozená. Byla strašně nepříčetná, když nedostala lidskou krev, jako by už na ní byla zvyklá. Jako by ji dostávala v pravidelných intervalech.

pRvÁ čtVrŤ-33.kapitola

7. března 2010 v 19:03 | Elli |  Prvá čtvrť
Bellin pohled.

Já jsem její útok přežila, i když jsem v to nedoufala. Měla bych si více věřit, když jsem měla za trenéra a mořitele Nicolase, ale já jsem to od ní nečekala a měsíc nebo i více jsem netrénovala. Popravdě jsem ani nechtěla. Moc jsem se toho nenaučila, ale i to mi zatím stačilo. Měla bych se toho naučit více.
Ležela jsem na své milované postýlce a přehrávala jsem si celou dobu zážitky z dnešního dne. Zažila jsem toho mnoho a snažila jsem se to vstřebat. Šlo to těžko. Moje vzpomínky byly tak živé.
V pokoji jsem byla sama po tom, co jsem vyhnala Edwarda. Každou chvilku jsem sebou cukla nebo vykřikla, protože jsem znovu a znovu prožívala to napětí a strach, ale rychle jsem se uklidnila, protože hned vedle mého pokoje má pokoj Jazz. Takovou super schopnost bych také chtěla mít. Vlastně ne, nechtěla, nedokázala bych uklidnit sama sebe. Jsem ráda za Jazze.